Osiedle Reymonta 1 Krzeszowice

W skład Inwestycji Reymonta 1 wchodzą dwa kompleksy mieszkalne – 22 mieszkania o średnim metrażu 32-65 m2. Przestrzenie są otwarte na różne aranżacje i ustawienia. W pobliżu nie ma także wysokich budynków, dzięki czemu pomieszczenia są dobrze nasłonecznione.

Do lokali parterowych w cenie zakupu dołączany jest ogródek działkowy z tarasem, a każde z mieszkań na wyższych kondygnacjach posiada duży balkon i taras. Inwestując w przestrzeń na poddaszu, otrzymasz dodatkową przestrzeń użytkową. Na terenie zabudowy znajduje się prywatny parking i plac zabaw.

Zobacz na mapie Mieszkania

Osiedle Konopnickiej 21 Zgierz

Inwestycja Konopnicka 21 zajmuje łącznie obszar 2159 m2, a w jej skład wchodzą dwa kompleksy mieszkalne – 24 mieszkania o średnim metrażu 40-60 m2. Przestrzenie są otwarte na różne aranżacje i ustawienia. W pobliżu nie ma także wysokich budynków, dzięki czemu pomieszczenia są dobrze nasłonecznione.

Do lokali parterowych w cenie zakupu dołączany jest ogródek działkowy z tarasem, a każde z mieszkań na wyższych kondygnacjach posiada duży balkon. Inwestując w przestrzeń na poddaszu, otrzymasz dodatkową przestrzeń użytkową. Na terenie zabudowy znajduje się prywatny parking i plac zabaw. Ponadto lokatorzy mogą dokonać zakupu komórki lokatorskiej na dowolnym piętrze.

Zobacz na mapie Mieszkania